Tuna rikthehet dhe na kishte munguar kaq shumë!

  • G.G /
  • 21 May 2022 - 10:35
Tuna rikthehet dhe na kishte munguar kaq shumë!

Tuna është rikthyer në muzikë pas një pauze të gjatë pasi u bë nënë për herë të dytë. Këngëtarja e njohur për stilin e veçantë ka publikuar projektin e ri muzikor, në bashkëpunim më një artist që mban nofkën “The Victor”.

Kënga titullohet “Kthehna” dhe është pritur shumë mirë nga publiku. Kjo shihet dhe nga klikimet e këngës që në pak orë kanë arritur mbi 200 mijë shikime.

Shumë komentues shprehen se i kishte munguar Tuna dhe jemi të të njëjtit mendim.

https://www.youtube.com/watch?v=Wgo7JKZGZQA&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)