Bilbil Kryeziu publikon 'Mashup 2022'

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 20:11
Bilbil Kryeziu publikon 'Mashup 2022'

Në prag të sezonës së dasmave këngëtari Bilbil Kryeziu ka publikuar popturinë e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Mashup 2022" vjen me interpretim nga Bilbili dhe orkestrim nga Mirton Meta.

Që të dy e kanë pasion muzikën andaj edhe po punojnë që të jenë sa më aktiv në dasma dhe gazmende familjare.

Në vijim ju ftojmë ta dëgjoni "Mashup 2022" 

(Kosova Sot Online)