A e dini si ju përgjigj Mc Kresha pyetjeve të Divës Adelina Ismaili!

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 18:10
A e dini si ju përgjigj Mc Kresha pyetjeve të Divës Adelina Ismaili!

Rep artisti i njohur Mc Kresha ka bërë së fundmi një rrëfim për jetën dhe karrierën e tij, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". 


Në një intervistë në "8A8 me Adelinen" ndër të tjera Mc Kresha ka theksuar se i argëton njerëzit sepse Zoti ia ka dhënë këtë dhunti. 

Reperi ka folur edhe për familjen e tij  bashkëshorten dhe dy fëmijët me të cilët edhe jeton në Kanada  derisa ka treguar se vajza e tij dy vjeqare ka trashëguar talentin e tij për muzikë

Ndërkohë se a është e vërtetë që Mc Kresha s'do të këndojë më?

Cili është mendimi i tij për hoxhollarët?

Për këto dhe shumë gjëra të tjera do t'i kuptoni vetëm pasi ta shikoni emisionin në vijim...

(Kosova Sot Online)