Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me format e saj

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 21:30
Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me format e saj

Oriola Marashi është njëra ndër modelet më seksi shqiptare.

Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj ku shfaq format e saj bombastike.

Oriola kujdeset që me imazhet e saj të rri afër ndjekësve shumicën e kohës.

Këtë gjë e ka bërë edhe këtë herë.

Ajo ka publikuar disa imazhe në ‘Instagram’, e veshur në bikini dhe ka lënë me gojë hapur të gjithë.

Linjat e saj kalojnë përtej perfektes.

Image

(Kosova Sot Online)