Nëse nuk e dini se çka është bukuria, shikoni këto fotografi të Arbnorës

  • E.K /
  • 16 June 2022 - 08:38
Nëse nuk e dini se çka është bukuria, shikoni këto fotografi të Arbnorës

Se është e bukur, e kemi ditur.

Por, së fundmi, Missi më i bukur kosovar, Arbnora Ademaj, na ka lënë pa fjalë me pamjen e saj, shkruan Syri Kosova.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur tri fotografi, ku ka mahnitur me gjithë rrezatimin që ka.

E veshur me një fustan të bukur, Nora në pah nxorri elegancën, stilin që e karakterizon dhe qëndrimin unik që ka. 

Vërtetë, kush s'e di çka është bukuria, ua tregon Nora.

(Kosova Sot Online)