Robert Berisha merr një mesazh të ëmbël nga vajza

  • E.K /
  • 17 June 2022 - 12:02
Robert Berisha merr një mesazh të ëmbël nga vajza

Artisti shqiptar Robert Berisha ka një lidhje të ngushtë me vajzën e tij Renee.

Këngëtari dhe moderatori shqiptar në rrjete sociale ndan momente të ndryshme pranë vajzës.

Së fundmi në një InstaStory, Roberti ndau një mesazh të veçantë që mori nga Rene.

“Baba të dua shumë”, ishte mesazhi që vajza i kishte dërguar artistit e që ky i fundit e ndau me fansat.

Roberti para disa vitesh është ndarë nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën janë edhe prindër të Renees.

(Kosova Sot Online)