Rastësia që bëri prapë bashkë Mozzik dhe Loredanën…

  • G.G /
  • 17 June 2022 - 11:55
Rastësia që bëri prapë bashkë Mozzik dhe Loredanën…

Ata kanë qenë një nga çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar për bashkimet dhe ndarjet e tyre.

E kemi fjalën për Mozzik dhe Loredanën të cilët jo vetëm që nuk janë më bashkë por nuk e ndjekin njëri-tjetrin as në rrjetet sociale.

Por dje kanë publikuar të dy bashkëpunimet e radhës njëkohësisht por mesa duket bashkëpunimi i Noizyt me Loredanën është klikuar më shumë se sa ai i Mozzik me Butrintin dhe Taynën.

Të dy si Mozzik edhe Loredana kanë qenë të ftuar në këto këngë pasi ato nuk janë krijimet e tyre, megjithatë verën e kemi përpara kështu që me siguri të dy këngëtarët do të kenë mundësi të shpalosin gjithë talentin e tyre.

(Kosova Sot Online)