Dafina Zeqiri publikon një bisedë me Vjosa Berishën

  • E.K /
  • 23 June 2022 - 14:00
Dafina Zeqiri publikon një bisedë me Vjosa Berishën

Ka ndërruar jetë regjisorja kosovare, Vjosa Berisha.

Lajmin e hidhur e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatosi.

Vdekja e saj është humbje e madhe për kinematografinë kosovare dhe artistët kosovar e përkujtuan me fjalë prekëse.

Edhe këngëtarja, Dafina Zeqiri, publikoi një bisedë me të ndjerën ku i kishte thënë se gruaja është forcë dhe të vazhdoj të shkëlqej.

Më poshtë postimi i plotë.

(Kosova Sot Online)