U kritikua se nga fotoshopi i tepërt e bëri dorën plastikë, reagon Elita Rudi

  • E.K /
  • 25 June 2022 - 13:43
U kritikua se nga fotoshopi i tepërt e bëri dorën plastikë, reagon Elita Rudi

Ditë më parë Elita Rudi shijoi pushimet dhe e kaloi vapën në mënyrën më të mirë, por në një nga foto e publikuara nga plazhi dicka nuk shkoi. Harroi një detaj duke përdorur fotoshop.

Elita deformoi dorën e saj, saqë ngjante si një dorë plastike.

Kjo ishte arsyeja se pse ajo reagoi dhe e sqaroi për ndjekësit e saj në Instagram se si ndodhi.

(Kosova Sot Online)