Yllka Kuqi në imazhet e reja shkëlqen si diamant

  • E.K /
  • 09 July 2022 - 12:21
Yllka Kuqi në imazhet e reja shkëlqen si diamant

Ndonëse ka dy vite që nuk ka lansuar projekt të ri muzikorë, Yllka Kuqi, është mjaft aktive në jetën e përditshme.

Këngëtarja e mirënjohur ndanë në rrjetet sociale imazhe të ndryshme për fansat.

Së fundi, ka realizuar një foto sesion të ri ku ka shfaqur format trupore në një fustan të ngushtë që shkëlqente.

“Veshja ju bën të shkëlqeni si një diamant”, kishe shkruar artistja në mbishkrim derisa pranoi mijëra pëlqime dhe komente për dukjen mahnitëse.

(Kosova Sot Online)