Kjo është këngëtarja e njohur kosovare që bashkë me grupin e saj mori 35 mijë euro bashkish në një dasmë

  • E.K /
  • 22 July 2022 - 08:48
Kjo është këngëtarja e njohur kosovare që bashkë me grupin e saj mori 35 mijë euro bashkish në një dasmë

Këngëtarja Shqipe Abazi ka zbuluar bakshishin më të madh që ka marrë në një dasmë.

Për Shqipen, bakshishi më i madh ndonjëherë ka prekur shifrën prej 35 mijë eurosh.

Ajo tha se është shumë përgjegjësi e madhe një dasmë dhe se është me fat që shumë familje ia besojnë ditën e tyre më të rëndësishme.

(Kosova Sot Online)