Don Xhoni befason me deklaratën: Vitin tjetër do të blej avion privat

  • E.K /
  • 30 July 2022 - 10:45
Don Xhoni befason me deklaratën: Vitin tjetër do të blej avion privat

Reperi i njohur, Don Xhoni është shumë aktiv në rrjete sociale, ku ka mbi 760 mijë ndjekës në profilin e tij në Instagram.  Ai shpesh herë ndan detaje nga jeta e tij luksoze.

Pas publikimit të makinave super të shtrenjta dhe shtëpive, Don Xhoni ka premtuar që së shpejti do blejë edhe avion.

“Këtë vit do ta blejë këtë. Mbani mend fjalët e mia”, ka shkruar reperi krahas fotos.

(Kosova Sot Online)