Shyhretja, Afrimi dhe Engji pozojnë së bashku

  • A.P /
  • 14 August 2022 - 09:18
Shyhretja, Afrimi dhe Engji pozojnë së bashku

Bashkë me verën e nxehët edhe atmosfera e dasmave ka pushtuar qytetet e Kosovës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E në një prej dasmave ka rastisur të takohen tre këngëtarë: Shyhrete Behluli me të bijen Engjin dhe Afrim Muçiqi.

Me këtë rast ata edhe kanë pozuar së bashku duke shkrepur një foto të momentit.

Image

(Kosova Sot Online)