Ronela Hajati: Kam kaq shumë probleme

  • E.K /
  • 19 August 2022 - 14:49
Ronela Hajati: Kam kaq shumë probleme

Artistja shqiptare, Ronela Hajti vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Në postimin e fundit Ronela ka folur rreth problemeve që ka kaluar në jetë.

‘Kam kaq shumë probleme dhe kam pasur një jetë kaq të vështirë, por gjithmonë kam zgjedhur të qesh dhe të festoj këtë jetë që Zoti më ka dhënë duke u përpjekur çdo ditë për ta bërë më të mirë’, shkroi këngëtarja.

Theksojmë që Ronela u komentua në media shkak i pjesëmarrjes së saj në Eurovision, ku nuk arriti ta prekte finalen e këtij festivali.

(Kosova Sot Online)