Tayna me poza provokuese në bikini

  • G.G /
  • 20 August 2022 - 14:32
Tayna me poza provokuese në bikini

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, krahas angazhimeve të shumta po i shijon edhe pushimet.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet joshëse në bikini dhe ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale,shkruan Kosova Sot Online.

“alien supersptar”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Bikinet GUCCI që ka zgjedhur e bënin Taynën të dukej akoma më provokuese.

(Kosova Sot Online)