Feston ditëlindjen, ky është urimi i Arianës për Ermal Fejzullahun

  • G.G /
  • 23 August 2022 - 11:11
Feston ditëlindjen, ky është urimi i Arianës për Ermal Fejzullahun

Sot këngëtari Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e tij të 34-të.

Mes urimeve të shumta, ishte ai nga gruaja e tij Ariana Fejzullahu, e cila e ka uruar mbrëmë mbas mesnate.

“Faleminderit për kujdesin, gëzimin dhe dashurinë që na mbush çdo ditë të jetës sonë.

Urimi i Ariana Fejzullahut

Gëzuar ditëlindjen dashuri të paqim gjithë jetën,” shkroi Ariana.

(Kosova Sot Online)