Vullnet Sefaja jep lajmin e hidhur për vdekjen e nënës së tij

  • E.K /
  • 24 August 2022 - 08:41
Vullnet Sefaja jep lajmin e hidhur për vdekjen e nënës së tij

Këngëtari, Vullnet Sefaja ka njoftuar se ka ndërruar jetë nëna e tij, raporton Gazeta Sinjali. ka bërë të ditur lajmin për vdekjen e nënës së tij.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook anëtari i grupit të njohur “Marigona” ka bërë të ditur se varrimi do të bëhet sot më 24 gusht, në orën 13:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës.

Postimi i tij i plotë:

Të nderuar familjarë, miq dhe shokë!

Ju njoftojm që pas një sëmundje të rëndë, sot ndrroi jete nëna ime Valdete Tafil Sefaja.

Varrimi bëhet nesër me 24 Gusht në orën 13:00 në varrezat e Prishtinës me faljen e namazit të drekës.

E pamja do të mbahet 3 ditë në shtëpinë tonë në Marigona Residence.

(Kosova Sot Online)