Shefin më të mirë të kuzhinës e ka Elita Rudi!

  • E.K /
  • 24 August 2022 - 09:16
Shefin më të mirë të kuzhinës e ka Elita Rudi!

Moderatorja Elita Rudi është një prej personazheve më të ndjekura dhe të pëlqyera të publikut. Ajo shpesh poston copëza nga jeta e saj e përditshme, me protagonistë tanimë Gjikon, Zërin dhe Botën. Së fundmi Elita i ka zbuluar ndjekësve se kush e ndihmon në kuzhinë. Djali i saj, Zëri shihet në një nga videot që ka postuar Elita duke hapur brumin për të bërë pica.

“Zëri një herë në javë e zgjedh menunë e ushqimit të ditës. Sot në mëngjes ai kërkoj Pancakes dhe për drekë pizza”, shkruan moderatorja krahas fotos së Zërit.

(Kosova Sot Online)