Reja e Remzie Osmanit mahnit me fustanin dhe bukurinë e saj

  • E.K /
  • 10 September 2022 - 10:35
Reja e Remzie Osmanit mahnit me fustanin dhe bukurinë e saj

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar, ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

E duket ende sezoni i dasma nuk ka përfunduar, pasi Gëzimja është bërë gati të shkojë në një ageng të tillë, shikoni se sa bukur po duket në fustan të kuq.

(Kosova Sot Online)