Dasmë në familjen Berisha, Armina dhe Shkëlzeni martohen këtë fundjavë

  • E.K /
  • 22 September 2022 - 09:54
Dasmë në familjen Berisha, Armina dhe Shkëlzeni martohen këtë fundjavë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen këtë fundjavë.

Lajmin e zbuloi vetë blogerja pak ditë më parë se në fund të shtatorit do të zhvillojë dasmën, duke treguar se ka zgjedhur pikërisht këtë muaj pasi i pëlqen stina e vjeshtës.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme Armina zbuloi se dasma do të mbahet këtë fundjavë, por nuk tregoi nëse do të jetë ditën e shtunë apo të dielë.

“Nuk ka rëndësi, të shtunën apo të dielën, kemi dasmë në fundjavë”, tha ajo duke treguar se ka patur shumë ankth këto ditë pasi njerëzit e pyesin shumë për dasmën.

(Kosova Sot Online)