'Asaj' kënga më e re nga Mera Zymeri

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 21:09
'Asaj' kënga më e re nga Mera Zymeri

Pikërisht me 23 shtator kur fillon dhe stina e bukur e vjeshtës, këngëtarja e njohur Mera Zymeri ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

 "Asaj" mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila si përherë vjen e interpretuar shkëlqyer, ashtu siç din t'ia thotë vetëm Mera Zymeri.

Kënga vjen e realizuar me videoklip.

Në vijim premierë "Asaj" nga Mera Zymeri

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)