Me këtë paraqitje Adelina i mahnit të gjithë

  • A.P /
  • 22 September 2022 - 18:00
Me këtë paraqitje Adelina i mahnit të gjithë

Diva Adelina Ismaili ka qenë dhe vazhdon të jetë këngëtarja e cila ka qenë inspirim për shumë këngëtarë, qoftë me muzikën që e ka kultivuar, përformancën e saj magjike në skenë por edhe për stilin dhe pamjen e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Në një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram, mbretëresha e muzikës Adelina Ismaili shfaqet magjike duke dëshmuar edhe njëherë se kur është fjala për sharm e bukuri ajo mbetet padiskutim numër një.

Image

(Kosova Sot Online)