Mozzik feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

  • G.G /
  • 29 September 2022 - 13:49
Mozzik feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Reperi Mozzik feston ditëlindjen sot.

Ai ka mbushur 27 vite jetë.

Menjëherë pasuan urimet e shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat.

Ndryshe, sa i përket jetës private ai eshte baba i nje vajze qe quhet Hana qe e ka me kengetaren Loredana.

(Kosova Sot Online)