Nuk do ta besoni kurrë se kush është kjo këngëtare e njohur shqiptare

  • E.K /
  • 04 October 2022 - 13:26
Nuk do ta besoni kurrë se kush është kjo këngëtare e njohur shqiptare

Semi Jaupaj për publikun e gjerë ishte e njohur edhe para se të bëhej pjesë e “Big Brother VIP Albania”.

Ajo, kishte shumë pjesëmarrje dhe disa këngë, më e njohura ajo me titull “Jetike”, me të cilen kishte marrë pjesë në “Kënga Magjike”.

Semi, ka ndryshuar ndër vite edhe sa i përket stilit të muzikës, por edhe në pamjen e jashtme.

(Kosova Sot Online)