Ylli gati për këngën e re!

  • A.P /
  • 05 October 2022 - 22:29
Ylli gati për këngën e re!

Këtë vit këngëtari i njohur Yll Limani ka arritur suksesin më të madh nga debutimi i tij, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo duke marr për bazë këngët e lansuara dhe mbrëmjet e shumëta muzikore.

 

Krahas tyre ai ka qenë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ai ka paralajmëruar se po vjen me këngën e re...

Image

(Kosova Sot Online)