Bëhuni gati: Shkurte Fejza po e marton djalin

  • A.P /
  • 05 October 2022 - 17:39
Bëhuni gati: Shkurte Fejza po e marton djalin

Për të gjithë ata që i duan dasmat e kemi një lajm të mirë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Arbër Behluli - djali i vetëm i këngëtares  Shkurte Fejza  dhe opinionistit Hajrush Behluli pritet t'i jap fund beqarisë.

Arbëri ka vite që  është i fejuar me Erzen dhe tani do ta kurorëzoj dashurinë e tij me martesë.

Përgatitjet për dasmën e madhe tanimë kanë filluar...

Image
Image

 

Image

(Kosova Sot Online)