Beatrix Ramosaj dridh zemrat e beqarëve me këngën e saj

  • E.K /
  • 29 October 2022 - 09:28
Beatrix Ramosaj dridh zemrat e beqarëve me këngën e saj

Beatrix Ramosaj ka lansuar këngën e saj më të re “Me ndikon”

Ajo tashmë ka filluar që të jetë aktive edhe në muzikë dhe jo vetëm në rrjetet sociale.

“Me ndikon”, është kënga e re e këngëtares Beatrix Ramosaj, e cila është një baladë që në disa pjesë të tekstit ende gjuan elemente për ndarjen nga Donald Veshaj pas daljes nga shtëpia.

Kënga është më shumë një krijim i vëllait të Beatrix, Alban Ramosaj, i cili ka bërë muzikën dhe tekstin e këngës si dhe nokturnon e “Me ndikon”. 

(Kosova Sot Online)