'Nuse pa behane' vjen nga Vjollca Luka dhe Gjovani

  • A.P /
  • 22 November 2022 - 17:35
'Nuse pa behane' vjen nga Vjollca Luka dhe Gjovani

Dy këngëtaret e njohur të muzikës shqipe Vjollca Luka dhe Gjovani  kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


 "Nuse pa behane" mban titullin kënga, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Në vijim "Nuse pa behane" nga Vjollca dhe Gjovani

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)