'Nana e zemres tem' vjen nga Aferdita Demaku dhe Pimi

  • A.P /
  • 22 November 2022 - 20:50
 'Nana e zemres tem' vjen nga Aferdita Demaku dhe Pimi

Këngëtarja e njohur Aferdita Demaku ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Nana e zemres tem", mban titullin kënga më e re e Aferdites, e cila  vjen në duet me djalin e saj Pimin.

Premierë: "Nana e zemres tem" nga Aferdita Demaku dhe Pimi

Dëgjim të këndshëm...


(Kosova Sot Online)