'Oj hallat e mia' thojnë Shyhretja dhe Engjellusha

  • A.P /
  • 22 November 2022 - 18:10
'Oj hallat e mia' thojnë  Shyhretja dhe Engjellusha

Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu, kanë publikuar këngën e paralajmëruar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Oj hallat e mia", mban titullin kënga më e re e këngëtareve respektive, e cila vjen përplot ritëm nga Shyhretja dhe Engji.

Premierë: "Oj hallat e mia" nga Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu.

(Kosova Sot Online)