Miranda Hashani po shkëlqen me këtë paraqitje

  • A.P /
  • 23 November 2022 - 21:07
Miranda Hashani po shkëlqen me këtë paraqitje

Për këngëtaren e njohur Miranda Hashani, vitet janë thjesht numra, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë e vërteton  edhe me fotosesionin  e fundit, ku ajo shfaqet më e bukur se kurrë.

 

Nuk kanë munguar edhe komplimentet e ndjekësve të saj, të cilët janë mahnituur nga paraqitja e të preferuares së tyre.

Miranda Hashani vijon të jetë aktive në skenë dhe shumë e kërkuar në dasma dhe mbrëmje muzikore.

 

(Kosova Sot Online)