Mimoza shfaqet e kuruar dhe e rregulluar bukur

  • E.K /
  • 24 November 2022 - 12:49
Mimoza shfaqet e kuruar dhe e rregulluar bukur

Mimoza Mustafa, është rikthyer në skenën muzikore pas shumë viteve pauze, shkruan "Kosova Sot Online".

Mustafa, gjithnjë e më shumë po shfaqet e kuruar dhe e rregulluar bukur.

Si duket për Mimozën vitet janë ndalur.

(Kosova Sot Online)