Big Mama, thotë se fiton 20 mijë euro nga një dasmë

  • E.K /
  • 28 November 2022 - 10:39
Big Mama, thotë se fiton 20 mijë euro nga një dasmë

Big Mama ka treguar shumën se sa fiton në një dasmë, shkruan "Kosova Sot Online".

Në episodin e të programit “Zemër Luana”, të udhëhequr nga Luana Vjollca një nga të ftuarit ishte dhe këngëtarja e mirënjohur, Big Mama.

Këngëtarës në këtë emision iu drejtua pyetja se sa para fiton në një koncert apo në një dasmë dhe përgjigja e saj ishte 20 mijë euro.

(Kosova Sot Online)