Paraqitja e Fjolles pa grim do t'ju dëshprojë

  • A.P /
  • 29 November 2022 - 15:49
Paraqitja e Fjolles pa grim do t'ju dëshprojë

Fytyrat publike në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut jemi mësuar t'i shohim në ekran plot shkëlqim e të "rafinuar" deri në detajin e fundit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Por nëse i shohim si duken në realitet shumë prej tyre do t'ju dëshprojnë.

Një fotografi e publikuar së fundmi shfaq Fjolla Morinen me grim derisa pa grim nuk njihet se është ajo.

Image

(Kosova Sot Online)