Rita Ora flet për mosmarrveshjen me Rihannën

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 22:05
Rita Ora flet për mosmarrveshjen me Rihannën

Rita Ora ka folur për tensionet e raportuara mes saj dhe Rihannës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja në një intervistë me Louis Theroux si pjesë e serialit  të ri në BBC, gjatë së cilës ai nxori thashethemet për një grindje me themeluesen e Fenty, Rihanna.

 

Theroux pyeti për kohën e saj me kompaninë diskografike të Jay-Z, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”, Roc Nation, me të cilin Rihanna kishte nënshkruar gjithashtu.

"Pse nuk po dilte muzika?" ai pyeti.

Ora tha se nuk e dinte.

"Unë u regjistrua për dy ose tre vjet rresht. Ishte një moment i tërë që do të ndodhte, unë regjistrova një video muzikore dhe ata e hoqën atë. U ndjeva shumë e zhgënjyer," tha ajo.

Image

(Kosova Sot Online)