Zanfina pozon nga vetura, mahnit me paraqitjen

  • A.P /
  • 30 November 2022 - 22:00
Zanfina pozon nga vetura, mahnit me paraqitjen

Zanfina Ismaili përherë është komentuar për paraqitjet e saja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Edhe pse u bënë vite që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Zani po vijon të jetë prezente në mediat rozë.

Së fudni ka pozuar nga vetura dhe po duket tejet në formë.

Image

(Kosova Sot Online)