Beatrix: Jam zgjuar e sëmurë dhe po më dhemb fyti!

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 15:29
Beatrix: Jam zgjuar e sëmurë dhe po më dhemb fyti!

Beatrix Ramosaj gjithmonë ka një arsye për të tërhequr vëmendje, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Së fundi ajo iu ka treguar ndjekësve të saj se është zgjuar e sëmurë dhe po i dhemb fyti.

"Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti", ka shkruar Beatrix.

Image

(Kosova Sot Online)