Naim Abazi sot feston, kjo është arsyeja

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 16:16
Naim Abazi sot feston, kjo është arsyeja

Këngëtari dhe moderatori i njohur shqiptar Naim Abazi, sot ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pikërisht sot këngëtari feston ditëlindjen, dhe pavarësisht se vitet po iu shtohen, ai vazhdon ta mbajë  vetën në formë.

Me këtë rast ka pranuar shumë urime nga familjarë, miq e kolegë.

(Kosova Sot Online)