Afrona as në ëndrra nuk mendon më për Bleron

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 18:39
Afrona as në ëndrra nuk mendon më për Bleron

Afrona Dika është një personazh që po kometohet në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pas ndarjes me Bleron ajo po poston foto dhe video nga më të ndryshmet.

Kësaj radhe në një dyqan atë e ka përqafuar një mashkull.

Image

(Kosova Sot Online)