Leonora Jakupi vishet me dimija e dallamë

  • E.K /
  • 05 December 2022 - 10:20
Leonora Jakupi vishet me dimija e dallamë

Leonora Jakupi cilësohet si një prej femrave më sharmante dhe stil në showbizin shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Leonora është veshur me dimija e dallamë.

Ajo me këto veshje tradicionale ka marrur shumë komente pozitive.

(Kosova Sot Online)