Çfarë po ndodh me Luizin dhe Kiarën?

  • A.P /
  • 27 January 2023 - 18:09
Çfarë po ndodh me Luizin dhe Kiarën?

Padyshim ndër më të komentuarit të këtij sezoni të “Big Brother VIP Albania 2”, janë Luizi dhe Kiara, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Sot ata kanë pasur sërish përplasje me njëri-tjetrin.

Fillimisht ishte Luizi ai i cili i’u rrëfye Efit, teksa u shpreh se ai po i kërkon ndihmë ndërsa ajo po e shkatërron.

Luizi ka mbështetje të jashtëzakonshme nga publiku.

Image


(Kosova Sot Online)