A ka prekur Tea libër me dorë?

  • A.P /
  • 27 January 2023 - 16:56
A ka prekur Tea libër me dorë?

Një nga konkurrentet e këtij edicioni të dytë të Big Brother Albania VIP është edhe Tea Trifoni, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo ka rrëfyer  se që në moshën 15-vjeçare nuk ka prekur asnjë libër me dorë. Kjo për faktin se prindërit e çuan në një shkollë me profil shkencor.


Ajo tha se ishte shumë e zgjuar dhe merrte informacion nga burime të tjera, ia doli të përfundonte shkollën me mesataren e lartë.

(Kosova Sot Online)