Kiara dhe Luizi puthën sërish, ja si e reagoi ajo

  • E.K /
  • 02 February 2023 - 11:45
Kiara dhe Luizi puthën sërish, ja si e reagoi ajo

Çifti më i ri dhe më i përfolur në “Big Brother VIP Albania”, Luizi dhe Kiara janë shëndërruar një prej emrave më të diskutuar në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Sot Luzi i ka dhënë përsëri Kiares një puthje.

Luizi dhe Kiara bashkë me banorët tjerë sot bisedonin për dasmën.

“Shife si të bëjë unë me qa”, i thotë Luizi dhe i dhuron një puthje në buzë Kiares.

(Kosova Sot Online)