Amosi plot mllef: Inshallah Luizi digj'et i tëri

  • A.P /
  • 02 February 2023 - 14:18
Amosi plot mllef: Inshallah Luizi digj'et i tëri

Dasma e Luizit dhe Kiarës në "Big Brother Albania Vip" vijon të mbetet kryefjalë në mediat shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Intrigat dhe xhelozia e disa banorëve brenda shtëpisë kundrjt Luizit dhe Kiarës ka arritur kulmin. 

 

Një deklaratë e rëndë është dëgjuar të thuhet nga Amosi teksa Luizi po digjte shaminë e beqarit, ai është shprehur “Inshallah digjet i tëri dhe inshallah uji i asaj pishine është i mbushur me benzinë”.

Nga ana tjetër, publiku i ka etiketuar Amosin dhe Dean si dy personazhe negativ për shkak të komenteve dhe qëndrimit që mbajtën gjatë dasmë.

Image

(Kosova Sot Online)