'Martohen' Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkëmbejn puthjen e parë

  • A.P /
  • 01 February 2023 - 20:45
'Martohen' Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, shkëmbejn  puthjen e parë

Disa javë pas kërkesës së Luizit për të bërë një dasmë në Big Brother Albania Vip, “vëllai i madh”, ua plotësoj  sonte këtë dëshirë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Luizi Ejlli dhe Kiara Tito janë çifti që u “martuan” sonte, teksa banorët kanë marr edhe rolet e tjera si familjarë të çiftit.

Ata shkëmbyen dhe puthjen e parë.

Kjo ngjarje padyshim ishte kryefjalë në të gjitha mediat elektronike.

Image

(Kosova Sot Online)