'Ulu' vjen nga Yll Limani

  • A.P /
  • 02 February 2023 - 18:09
'Ulu' vjen nga Yll Limani

Këngëtari Yll Limani, sapo e ka publikuar këngën e tij të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Kënga titullohet “Ulu” dhe vjen e realizuar me videoklip.

Akualisht kënga ka marrë mbi 2 mijë klikime në kanalin Youtube.


(Kosova Sot Online)