Zbulohet arsyeja pse Kiara i dërgoj në televotim Oltën, Tean dhe Dean

  • A.P /
  • 08 February 2023 - 14:30
Zbulohet arsyeja pse Kiara i dërgoj në televotim Oltën, Tean dhe Dean

Në Big Brother Albania Vip, Kiarës iu dha mundësia të hapë “Kutinë e Pandorës”. Në zarfin e parë,  ajo fitoj një biletë udhëtimi çift në Maldive, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Derisa në zarfin tjetër, Kiara kishte mundësinë të dërgonte në televotim tre banorë, një prej të cilëve do të largohet të shtunën nga shtëpia.

Kiara zgjodhi Oltën, Tean dhe Dean.

Ajo u shpreh se kjo zgjedhje i erdhi natyrshëm, megjithatë kjo ishte hakmarrja e saj pas largimit të Efit javën e kaluar.

(Kosova Sot Online)