Reagimi i Efit kur sheh Oltën duke 'vajtuar' për Amosin

  • A.P /
  • 08 February 2023 - 15:23
Reagimi i Efit kur sheh Oltën duke 'vajtuar' për Amosin

Pas daljes nga Big Brother Albania VIP,  Efi, bëri bujë në  media, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa ajo u eleminua javen e kaluar përmes një nominimi të papritur.

 

Këtë javë borxhi u kthye pasi ishte Amos ai që u eleminua me vota unaime të publikut.

Olta Gixhari në momentin që doli Amos, filloi të qante me dënesë dhe kjo gjë bëri që të ketë reagime nga të gjithë në studio, e një i tillë nuk mungoi as nga Efi.

Dhedhes nuk ndalonte së qeshuri kur pa Oltën duke qarë, që mbase iu duk sikur po shtirej si zakonisht.

(Kosova Sot Online)