Bledi Mane plot 'urrejtje': Kosovarët ende janë te pleskavica dhe lakra

  • A.P /
  • 08 February 2023 - 15:12
Bledi Mane plot 'urrejtje': Kosovarët ende janë te pleskavica dhe lakra

Banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Albanaia Vip, është bërë gazetari, Bledi Mane, miku i Dea Mishel, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ishte Bledi Mane, ai i cili para një kohe i ka ofenduar kosovarët duke thënë se “nuk e përdorin vajin e ullirit”.

“Ende jeni te pleskavica dhe lakra”, ka ofenduar ai.

 

Por aty në studio ishte gazetari kosovar, Milaim Zeka i cili deklaratën e gazetarit e ka cilësuar si puro racizëm.

“Ajo që e the është puro-racizëm dhe puro-hajvanllak nga goja jote”, i ka thënë Zeka.

(Kosova Sot Online)