'Rebele' vjen nga Ledri Vula

  • A.P /
  • 03 March 2023 - 17:51
'Rebele' vjen nga Ledri Vula

Reperi Ledri Vula ka lansuar këngën e re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Vula ka bashkuar forcat me Rzon Music për të sjell duetin “Rebele”.

Kënga është e realizuar dhe me videoklip.

(Kosova Sot Online)